vvvvvvv

 W zawodach wystartowało ponad 170 pływaków z roczników 2013, 2014 i młodszych z 8 klubów naszego województwa.

Prawdopodobnie po raz kolejny pobiliśmy rekord uczestników na naszym basenie!!!

Z naszych zawodników najlepiej zaprezentowała się Joanna Kolańska, która zdobyła złoty medal na 50 m stylem dowolnym oraz 4 miejsce na 50 m stylem klasycznym.

Zachodniopomorska Liga Pływacka 27 04 2024 zdjęcie Jan Olczak 159

Niewiele do medalu, bo tylko 0,03 s  zabrakło naszej sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym w składzie – Dominika Janaszczyk, Mateusz Kukwa, Zuzanna Bosacka i Joanna Kolańska. Pozostali zawodnicy nie zajmowali wysokich pozycji, ale wcale nas to nie martwi, bo w większej części nasza drużyna składała się z zawodników o rok lub dwa lata młodszych od wyznaczonego limitu wiekowego. Dla nich to były kolejne doświadczenia, które na pewno zaprocentują już wkrótce. „Fokę” poza ww reprezentowali: Hanna Nawrocka, Nadia Niwa, Zuzanna Krupińska, Julia Dymek, Wiktoria Nowak, Zuzanna Stacino, Nina Borsiak, Klaudia Gajowska, Jakub Seroczyński, Antoni Wadecki i Mikołaj Sitarz.

Najwięcej medali zdobyli zawodnicy MKP Szczecin  przed „Zniczem” Koszalin.

Zawody po raz kolejny były sukcesem organizacyjnym, który zawdzięczamy nie tyle naszej pracy co zaangażowaniu rodziców naszych zawodników, młodzieży starszej klubu, a także naszym wychowankom -  byłym zawodnikom.

Serdecznie DZIĘKUJEMY!!! Bez WAS to by się nie udało…

Liczymy też, że nadal będziecie nas wspierali 😊a następna okazja już 9 czerwca w trakcie kolejnych „Choszczeńskich Sprintów”. 😊